Железнодорожная информационно-справочная система Rambler's Top100

Зарегистрироваться

Изменить настройки

Информация

Наши услуги Программы Доп. сервис О проекте Карта сайта Ссылки

Новости

Нормативные документы

 Телеграммы

 Тарифные руководства

 Законодательные акты

 Прочие документы

О нас

 

Добавить в избранное

 

Сайт поддерживается в кодировке Win 1251 и оптимизирован под 800х600 и 1024х768, IE 4.0 и выше, многие разделы требуют поддержки JavaScript и Cookies.

 
Связаться
с WEB-мастером

 

©2000-2007 НВФ ТМСофт®

 
Oracle Partner Network
Rambler's Top100
bigmir)net TOP 100
liveinternet.ru: показано число посетителей за сегодня
 

3. Перевезення у вагонах відкритого типу вантажів у тарі (упаковці), виготовленій із легкозаймистих матеріалів, не допускається.

4. Можливість транспортування у вагонах відкритого типу вантажів, зазначених у додатку, які містять дрібні фракції (частки, розмір яких не перевищує 13 мм), визначається відправником.

5. Перед навантаженням вантажів, які містять дрібні фракції, відправник зобов'язаний пересвідчитися, що перевезення у наданому вагоні не призведе до втрати вантажу. Якщо втрата можлива через конструктивні зазори, відправник зобов'язаний вжити додаткових заходів щодо їх ущільнення, для чого йому залізницею надається безоплатний час користування вагонами до 30 хвилин на всю одночасно подану групу вагонів.

6. У разі навантаження у вагони відкритого типу вантажів, які містять дрібні фракції, відправник повинен вжити заходів щодо запобігання видуванню або просипанню дрібних часток вантажу під час перевезення, особливо у випадках навантаження вище рівня бортів вагона (із "шапкою").
Такі заходи розроблюються відправником окремо для кожного виду вантажу. Поверхня вантажу у всіх випадках розрівнюється і ущільнюється. Для розрівнювання і ущільнення вантажу відправник може використовувати механізовані установки та інші пристрої.
З метою забезпечення збереженості вантажу на його поверхню може наноситися захисне маркування або застосовуватися покриття плівкою (емульсією) чи інше закріплення верхнього шару вантажу.

7. Конструкція відповідних пристроїв і установок, порядок ущільнення вантажів, застосування захисної плівки (емульсії), кріплення та маркування, що забезпечують збереження і свідчать про відсутність втрати вантажу при перевезенні, визначається інструкцією, яка розробляється і затверджується відправником та узгоджується із залізницею в частині, що стосується забезпечення збереженості вантажу і вагонів від пошкодження.

8. У разі навантаження у напіввагон вугілля, яке містить дрібні фракції (крім сортового, рядового і брикетів призначенням на сортувальні установки і збагачувальні фабрики), вище рівня його бортів, відправник повинен здійснити ущільнення вантажу. У цьому разі "шапка" в поперечному розрізі повинна мати форму трапеції. Висота частини "шапки" над обв'язним брусом кузова напіввагона після ущільнення вугілля має бути не більше 300 мм, а нижня її частина - міститися нижче обв'язного бруса.

9. При завантаженні вагона мінерально-будівельними вантажами вище його бортів, основа "шапки" вантажу має міститися на 50 мм нижче рівня бортів. Висота верхньої частини "шапки" має бути не більше: для щебеню - 780 мм, каменю будівельного - 700 мм, інших мінерально-будівельних вантажів - 730 мм.

10. Після навантаження відправник зобов'язаний очистити зовнішню частину кузова та інші деталі вагона від забруднення.

11. У разі перевезення вантажів замкнутими кільцевими маршрутами у вагонах, для яких неможливе завантаження до повної вантажопідйомності, відправник (одержувач) може обладнати ці вагони нарощеними бортами. Платформи, які використовуються для перевезення мінерально-будівельних матеріалів у кільцевих маршрутах, можуть бути обладнані відправником (одержувачем) нарощеними бортами по периметру вагонів або торцевими щитами.
Обладнання вагонів нарощеними бортами провадиться в межах габариту навантаження. Визначення міцності зазначених пристроїв і порядок кріплення їх до вагонів розробляється і затверджується відправником у відповідності до "Технических условий погрузки и крепления грузов" від 1988 року.

12. Повернення кільцевих маршрутів із вагонів парку залізниці, оснащених нарощеними бортами або щитами, на станцію відправлення на адресу відправника вантажу здійснюється за перевізними документами.
У графі накладної "Найменування вантажу" одержувач повинен зазначити: "Порожні вагони обладнані щитами (нарощеними бортами) для перевезення (вказується назва вантажу, для перевезення якого призначені вагони)".
Інші графи перевізних документів заповнюються у встановленому порядку. У разі потреби використання таких вагонів для перевезення інших вантажів або відправлення їх в ремонт відправник (одержувач) на вимогу залізниці повинен зняти щити з вагонів.
Для повернення щитів у пункт навантаження залізниця в установленому порядку надає відправнику (одержувачу) необхідну кількість вагонів.

13. Після вивантаження одержувач повинен очистити вагон від залишків вантажу та зняти залишки захисної плівки (емульсії).

Начальник Департаменту
транспортної політики

Г. М. Легенький

Список ...