Залізнична інформаційно-довідкова система - щоденні новини з залізничної тематики, нормативні документи (Тарифні політики, прейскурант 10-01, телеграми УЗ, МПС), розрахунок залізничного тарифу он-лайн та офф-лайн, програма ТМкарта, аналітичні огляди, тематичний каталог посилань. АРМ вантажовідправника  

Авторизироваться 

Изменить настройки 

Зарегистрироваться 

Додати в обране

Сайт підтримується в кодуванні Win 1251 та оптимізований під 800х600 та 1024х768, IE 4.0 і вище, багато розділів вимагають підтримки JavaScript та Cookies.

Написати WEB-майстру

©2000-2024 ТМСофт®

Oracle Partner Network
bigmir)net TOP 100

Off-line розрахунок тарифу


Шановні відвідувачі!

ТМСофт надає чергову послугу Web-порталу "Залізнична інформаційно-довідкова система" - Off-line розрахунок тарифу.

За допомогою цієї послуги Ви отримуєте можливість проводити розрахунок провізних платежів за залізничні вантажні перевезення через електронну пошту.

Ця послуга доступна лише для зареєстрованих користувачів та є умовно безкоштовною (тобто після реєстрації Ви отримуєте можливість користуватися цією послугою деякий час безкоштовно з метою ознайомлення). Якщо Ви бажаєте користуватися даною послугою – Вам необхідно відзначити відповідне поле у реєстраційній формі. Для цього потрібно зареєструватися (якщо Ви вперше на нашому сайті) або скористатися зміною налаштувань (якщо Ви вже користуєтеся послугами нашого Web-порталу, наприклад, підписані на ВАГОНчик НОВИН). Після реєстрації Вам буде надіслано форму для формування заявки на розрахунок платежів. За допомогою цієї форми необхідно вводити вихідні дані для розрахунку та надсилати сформовані заявки на наш сервер розрахунків. Після виконання розрахунків, розрахунковий "робот" надішле Вам результат електронною поштою.

Увага! Всі розрахунки здійснюються автоматично "роботами" на нашому сайті. Тому інформацію про розбіжності у розрахунках, а також свої зауваження та побажання надсилайте адміністратору служби розрахунку тарифу.

Забороняється використовувати допоміжні засоби, що автоматизують процес складання листів з вихідними даними для розрахунку, написання різних роботів та ін.

Зареєструватись     Змінити налаштування